ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
کد خبر : 67253
تاریخ انتشار : 7 بهمن 1393 10:5
تعداد بازدید : 4118

همزمان با ایام الله دهه فجر/

فیلم های جشنواره مردمی عمار در مسجد امام رضا(ع) نطنز اکران می شود

خبرگزاری شبستان:مدیرمسئول کانون فرهنگی هنری امام رضا(ع) از اکران فیلم های جشنواره عمار در مسجد امام رضا(ع) نطنز همزمان با دهه فجر خبر داد.

علیرضا احسانی فر، مدیرمسئول کانون فرهنگی هنری امام رضا(ع) به خبرنگار خبرگزاری شبستان در اصفهان گفت: کانون فرهنگی و هنری مسجد امام رضا(ع) با همکاری پایگاه بسیج امام رضا (ع) مسئولیت ستاد اجرایی اکران های مردمی جشنواره عمار در نطنز و توزیع  فیلم های جشنواره را برعهد دارند.

 

وی با بیان اینکه فیلم های جشنواره عمار از هفته وحدت تا کنون در مسجد اکران شده است، افزود: فیلم های بختک، مورچه و سلیمان، گزینه های روی میز و فلیم های کوتاه علمک، بلوف و مستندهای زهرای بابا، عقبه و  نماهنگ های گله از گرگ، زخم قدس و  پیر فرزانه تا کنون پخش و مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

 

احسانی فر تصریح کرد: اکران فیلم های جشنواره عمار در ایام دهه فجر نیز از برنامه های خاص این مسجد است و با توجه به اینکه این کانون مرکز توزیع و به عنوان مسئول ستاد اجرایی اکران هاست، سایر مراکز فرهنگی و مردمی نیز می توانند با ثبت نام در سایت جشنواره http://ammarportal.ir/ و دریافت فیلم ها از کانون  در محل خود اکران داشته باشند.

 

وی ادامه داد:  فیلم های جشنواره، مناسب اکران برای همه سنین و برای همه اقشار است.

 

مدیرمسئول کانون فرهنگی هنری امام رضا(ع) تصریح کرد: در اکران مردمی، نمایش آثار سینمای انقلاب با پشتوانه های مردمی و با توجه به هویت مردمی آن، در هر مکانی از قبیل مسجد، مدرسه، پارک، حوزه علمیه، منازل، پایگاه بسیج، سالن های نمایش ، هیئت ها ، منازل خانواده شهدا و با هر وسیله نمایشی از قبیل ویدئو پروژکتور، تلویزیون، کامپیوتر صورت می گیرد.

 

وی، آذین بندی مساجد و مراسم های جشن و سخنرانی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را از دیگر برنامه های ایام الله فجر عنوان کرد وافزود: اعضای کانون همراه و همگام با سایر ملت ایران با حضور در راهپیمایی دشمن شکن 22 بهمن، بار دیگر عشق و ارادت خود را به امام راحل و مقام معظم رهبری به منصه ظهور می گذارند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
دوشنبه 14 اسفند 1402