ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
کد خبر : 67251
تاریخ انتشار : 7 بهمن 1393 10:1
تعداد بازدید : 4971

همزمان با دهه مبارک فجر/

سیر نمایشگاهی انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن در کانون مسجد امام رضا(ع)

خبرگزاری شبستان: امام جماعت مسجد امام رضا(ع) از برگزاری سیر نمایشگاهی انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن همزمان با ایام الله دهه فجر خبر داد.

حجت الاسلام سید آیت الله موسوی، امام جماعت مسجد امام رضا(ع) شهرستان نطنز به خبرنگار خبرگزاری شبستان در اصفهان گفت: ستاد دهه فجر در این مسجد با حضور اعضای هیئت امنا مسجد،  فرمانده و شورای پایگاه بسیج و مدیر مسئول و معاونین کانون فرهنگی هنری این مسجد به منظور عدم موازی کاری، تقویت و برنامه ریزی و اجرای هر چه بهتر برنامه ها تشکیل شد.

 

وی ادامه داد: امروز که دشمنان می خواهند با هجمه های فرهنگی، نوجوانان و جوانان ما را از هویت اصلیشان دور کنند،  مساجد باید با تربیت نیروهای مسجدی و جذب جوانان به مساجد و برگزاری دوره های آموزشی و فرهنگی، توطئه های دشمنان را نابود کنند.

 

حجت الاسلام موسوی با اشاره به برنامه های کانون های فرهنگی هنری و پایگاه بسیج مسجد در دهه فجر عنوان کرد: نقش مساجد در پیروزی انقلاب اسلامی ایران و تداوم این حرکت ارزشی بسیار پر رنگ و تاثیر گذار و محوری بوده است.

 

وی تصریح کرد: این مسجد جزء مساجد فعال شهرستان در کلیه برنامه های فرهنگی و مذهبی است که با همفکری کلیه بازوان فعال مسجد از جمله کانون ، بسیج و هیئت امنا و همراهی و همدلی آنها در کلیه برنامه توانسته به عنوان یکی از مساجد تاثیر گذار در اجرای برنامه های فرهنگی مذهبی در شهرستان باشد.

 

وی ادامه داد:نصب تزئینات آذین بندی و فضا سازی محیطی، برگزاری مسابقه قرآنی حفظ سوره والفجر برای نوجوانان مسجدی، نصب سیر نمایشگاهی پیرامون انقلاب اسلامی و دستاوردها، اجرای مسابقه پیامکی، چاپ ویژه نامه این ایام، دیدار از خانواده معظم شهدا، شرکت در نماز عبادی سیاسی نماز جمعه و شرکت در برنامه غبار روبی گلزار شهدا از برنامه های گرامیداشت دهه فجر این کانون است.

 

حجت الاسلام موسوی، شرکت دسته جمعی بچه های مسجدی در راهپیمایی 22بهمن با در دست داشتن نماد کانون و پایگاه، برگزاری مسابقه فوتبال دستی ویژه اعضای شجره طیبه صالحین بسیج و حلقه های معرفتی کانون، برنامه جشن محوری شهرستان در مسجد امام رضا (ع)،ارسال پیامک اطلاع رسانی به اعضای بسیج و کانون با جملاتی قصار از حضرت امام و رهبر معظم انقلاب پیرامون این دهه و دستاوردهای انقلاب اسلامی از دیگر برنامه های گرامیداشت دهه فجر در این کانون است.

 

وی افزود: تقویت گشت های بسیج، برگزاری مسابقه کتبی کتابخوانی "من زنده ام"، دعوت و شرکت نمازگزاران ، اعضای کانون و  بسیجیان در کلیه برنامه های عمومی سطح شهر، خاطره گویی مراسم خاطره گویی مبارزین انقلاب، پخش فیلم و نماهنگ جشنواره عمار در مسجد و قرائت صفحاتی از وصیت نامه حضرت امام خمینی (ره) در جمع نمازگزاران از دیگر برنامه های گرامیداشت دهه فجر در این کانون است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
دوشنبه 14 اسفند 1402