ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
کد خبر : 63836
تاریخ انتشار : 8 آذر 1393 13:44
تعداد بازدید : 3579

اختتامیه مرحله استانی جشنواره قرآنی مدهامتان در اصفهان برگزار شد

با حضور معاون فرهنگی هنری ستاد عالی کانون های فرهنگی مساجد کشور، آیین اختتامیه مرحله استانی جشنواره قرآنی مدهامتان در اصفهان برگزار شد.

حجت الاسلام  رمضانعلی معتمدی، رییس کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان  امروز(6 آذر) در آیین اختتامیه مرحله استانی جشنواره قرآنی مدهامتان در مجتمع فرهنگی هنری استاد فرشچیان اصفهان با بیان اینکه سطح جشنوراه استانی اصفهان را در سطح جشنوراه ملی برگزار کردیم، گفت: در 9 رشته در قسمت برادران و 8 رشته در قسمت خواهران این جشنواره را برگزار کردیم.

 

وی افزود: این جشنواره ابتدا در سطح شهرستان و سپس برگزیدگان آن در استان به رقابت پرداختند  و امروز 368 نفر از چهره های قرآنی استان در مرحله استانی به رقابت پرداختند.

 

حجت الاسلام معتمدی با تاکید بر اینکه برگزاری قسمت خواهران جشنوراه قرآنی مدهامتان برای استان ها اختیاری بود و الزامی برای برگزاری نداشتیم، افزود: در استان اصفهان بخش مسابقات خواهران را نیز برگزار کردیم و امروز شاهد حضور گسترده خواهران در این جشنوراه هستیم.

 

وی با بیان اینکه سرشماری نتایج داوری ها نیز به صورت الکترونیکی برای اولین بار در کشورانجام شد، اظهار داشت: معاون فرهنگی هنری ستاد عالی کانون های کشور نیز از سیستم انتخاب افراد بازدید کردند و اذعان داشتند که برای اولین بار در سطح کشور این کار انجام شده است.

 

رییس کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان  با بیان اینکه این سیستم الکترونیکی برای تسریع در بدست آوردن نتایج و دقت بالای آن صورت گرفت، گفت: این موضوع توسط یکی از همکاران دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان برنامه ریزی و طراحی شد.

 

وی در پایان گفت: این جشنواره ها زمینه ای است برای اینکه چهره های قرآنی و استعداد های بسیار خوب مساجد و کانون ها را شناسیایی کنیم و برای اینکه بتوانیم رشد و تعمیق آن ها را در پی داشته باشیم باید تلاش های دیگری در سطح کشور و  استان داشته باشیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
دوشنبه 14 اسفند 1402