ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
کد خبر : 63615
تاریخ انتشار : 4 آذر 1393 13:11
تعداد بازدید : 3329

خط قرمز مجلس در تأیید صلاحیت وزرا، فتنه است

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: خط قرمز مجلس در تأیید صلاحیت وزرا، فتنه است و دولت باید در این زمینه توجه لازم را داشته باشد.

حجت الاسلام احمد سالک، رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به گزینه معرفی شده برای تصدی پست وزارت علوم کشور اظهار داشت: فرهادی یکی از گزینه های سالم در جریانات بوده و سابقه فعالیت در وزارت بهداشت و هلال احمر را داشته و به نظر می رسد اجماع عمومی درباره وی مثبت باشد.

 

وی افزود: قرار است بعد از اینکه نظرات موافقان و مخالفان درباره گزینه پیشنهادی وزارت دفاع مطرح شود، تصمیم گیری های لازم در این باره صورت گیرد و ما تلاش می کنیم که در این زمینه تلاش خود را صورت دهیم.

 

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به نظر می رسد مخالفت چندانی با گزینه پیشنهادی وجود ندارد، بیان داشت: بارها خط قرمز خود را فتنه اعلام کرده ایم و هرکس در این زمینه تلاش کرده و یا حمایت و حضور داشته، جزء خط قرمز مطرح می شود.

 

وی ادامه داد: همچنین ولایت پذیری نیز مسئله مهم دیگری بوده که باید به آن توجه کرد و این موضوع بسیار مهم نیز در انتخاب وزرا باید مورد توجه قرار گیرد.

 

حجت ا لاسلام سالک با بیان اینکه مجلس نظر مخالفی با دولت ندارد، خاطرنشان کرد: مجلس در این زمینه با دولت مخالف نیست بلکه بر اساس اصول و قانون ایستادگی کرده و به خطوط قرمز توجه می کند و دولت باید در این زمینه توجه داشته باشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
دوشنبه 14 اسفند 1402