ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
کد خبر : 42835
تاریخ انتشار : 30 دی 1392 11:46
تعداد بازدید : 4044

همزمان با سالروز ولادت پیامبر گرامی اسلام(ص) و امام صادق(ع)؛ ا

زیارت پیامبر (ص) در کانون های مساجد استان اصفهان قرائت می شود

خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان از قرائت زیارت پیامبر (ص) در کانون های مساجد استان خبر داد.

حجت الاسلام رمضانعلی معتمدی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان به خبرنگار خبرگزاری شبستان از اصفهان گفت: همزمان با شب و روز ولادت پیامبر گرامی اسلام(ص) و امام جعفر صادق(ع) طرح تلاوت نور در 3 هزار و 50 مسجد استان برگزار و ثواب آن به روح پرفتوح پیامبر(ص) و امام جعفر صادق(ع) هدیه می شود.
 

وی گفت: همچنین زیارت حضرت محمد مصطفی(ص) و زیارت امام صادق(ع) در کانون های مساجد استان قرائت می شود.
 

حجت الاسلام معتمدی، برگزاری جلسات هم اندیشی، حلقه های معرفتی، مسابقات کتابخوانی، تجلیل از اعضای کانون های مساجد مزین به نام محمد و صادق، برگزاری مراسم های جشن و برپایی ایستگاه های صلواتی را از دیگر برنامه های کانون های مساجد به مناسبت سالروز ولادت پیامبر گرامی اسلام(ص) و امام صادق(ع) عنوان کرد.

 

وی از ختم هزاران صلوات توسط اعضای کانون های مساجد استان در سالروز ولادت حضرت محمد(ص) خبر داد و گفت: این صلوات ها با هدف سلامتی امام زمان(عج) و شادی روح پرفتوح پیامبر(ص)، امام جعفر صادق(ع) و شفای بیماران اسلام ختم می شود.
 

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان افزود:‌ همزمان با هفته وحدت و در راستای تبیین اهمیت مقوله وحدت و اتحاد در جامعه اسلامی،‌ کرسی های هم اندیشی با موضوع وحدت در کانون های مساجد استان در حال برگزاری است.
 

وی با تاکید بر ترویج سبک زندگی اسلامی گفت: سیره و روش پیامبر(ص) و امامان معصوم(ع) بهترین الگوی سبک زندگی اسلامی است و هفته وحدت و سالروز ولادت پیامبر(ص) و امام صادق(ع) بهترین زمان برای تبیین سبک زندگی اسلامی است


دوشنبه 14 اسفند 1402