ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
کد خبر : 34384
تاریخ انتشار : 3 مهر 1392 11:18
تعداد بازدید : 3101

آرامش و امنیت کشور، مدیون خون شهداست

خبرگزاری شبستان:رییس سازمان بسیج طلاب و روحانیان کشور با تاکید بر ترویج و نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه گفت:آرامش و امنیت کشور، مدیون خون شهداست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اصفهان، حجت الاسلام علی رضائی، رییس سازمان بسیج طلاب و روحانیان کشور شامگاه دوشنبه در گردهمایی روحانیان و طلاب بسیجی کاشان در حسینیه شهدای سپاه این شهرستان با بیان اینکه رزمندگان در 8 سال جنگ تحمیلی با توکل بر خدا و تبعیت از ولی فقیه، عزت و آبرو برای ایران اسلامی خلق کردند که این عزت و آبرو تا عصر حاضر نیز برگ زرینی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

 

وی ادامه داد: در سال های دفاع مقدس، رزمندگان عبادت خدا، پیروی از ائمه اطهار و اطاعت از رهبری را سرلوحه کار خود قرار داده بودند و با این سه مقوله توانستند پیروز میدان جنگ باشند.

 

حجت الاسلام رضائی بر مشارکت ملت ایران در دفاع از تمامیت ارضی ایران اسلامی تاکید کرد و افزود: با عنایت خدا و همت ملت ایران، ذره ای از خاک ایران به دست دشمنان نیفتاد.

 

وی اشاره ای به فتح خرمشهر،آزادسازی مهران و شکست حصر آبادن داشت و افزود: رزمندگان اسلام با از خودگذشتگی و توجه به رهنمودهای امام راحل پیروز شدند.

 

رییس سازمان بسیج طلاب و روحانیان کشور با تاکید بر تبعیت از ولایت فقیه افزود: ما نیز باید مانند رزمندگان با تبعیت از آیت الله خامنه ای و توجه به منویات وی، در برابر توطئه های دشمنان ایستادگی کنیم و در مسیر توسعه و پیشرفت کشور تلاش کنیم.

 

 گفتنی است، پایگاه بسیج طلاب حوزه علمیه آیت الله اعتمادی کاشان نیز با حضور رییس سازمان بسیج طلاب و روحانیون کشور افتتاح شد.


دوشنبه 14 اسفند 1402