ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
کد خبر : 218159
تاریخ انتشار : 7 شهریور 1396 13:45
تعداد بازدید : 3658

فراخوان گروه های تئاتر مساجد

دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان در نظر دارد با همکاری دفتر مردمی تئاتر مسجد هوزه هنری ضمن شناسایی گرو ها و علاقه مندان هنر نمایشی مساجد ضمن تقویت این گروه ها زمینه ترویج معارف دینی و فرهنگی از طریق کالبد تئاتر مسجد را فراهم آورد.
تئاتر و هنرمند تئاتر رسالتی جز توسعه و بسط اخلاق در جامعه ندارد و باید اخلاق را در جامعه ترویج دهد و هر کاری غیر از آن عبث است. هنر تئاتر، هنر انسانی است و تولید کننده انسان و مخاطب و موضوع آن نیز انسان است و تئاتر چیزی جز انسان ندارد و اگر سینما به غیر از انسان می تواند بپردازد اما تئاتر این امکان را ندارد. بهترین جایگاه برای ترویج اخلاق در جامعه مسجد است و پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) و ائمه اطهار (علیهم السلام) نیز تمامی کارهای خود را مسجد می دانند و در این راستا نیز بهترین مکان برای تئاتر و کار هنری در زمینه اخلاق نیز مسجد است. 
به این منظور دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان در نظر دارد با همکاری دفتر مردمی تئاتر مسجد هوزه هنری ضمن شناسایی گرو ها و علاقه مندان هنر نمایشی مساجد ضمن تقویت این گروه ها زمینه ترویج معارف دینی و فرهنگی از طریق کالبد تئاتر مسجد را فراهم آورد..
لذا گروه های تئاتر فعال مساجد در هر سطح فنی می توانند در این فراخوان شرکت نمایند
مدیران محترم کانون های فرهنگی هنری مساجد ضمن اطلاع رسانی زمینه راه اندازی گروه تئاتر مسجد را فراهم نمایند.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
يکشنبه 12 آذر 1402