ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
کد خبر : 15950
تاریخ انتشار : 1 آبان 1391 9:33
تعداد بازدید : 2552

برگزاری مسابقه کشوری کتابخوانی غدیر در خمینی شهر

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خمینی شهر از برگزاری مسابقه کشوری کتابخوانی غدیر در این شهرستان خبر داد.

مرتضی میردامادی،‌ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خمینی شهر به خبرنگار شبستان گفت: عید غدیر خم، عید امامت و یادآور شیوه مدیریت بشریت است و از جنبه های سیاسی، عرفانی، معنوی و علمی مورد توجه و نیازمند مطالعه و تامل است و این مسابقه با هدف زنده نگه داشتن سنت انتقال سینه به سینه پیام غدیر و ترویج و نهادینه کردن فرهنگ غدیر برگزار می شود.
 

وی، غدیر را واقعه ای بسیار مهم در تاریخ اسلام و جهان بشریت دانست و اظهار داشت: باید در ایام عید سعید غدیرخم با برگزاری برنامه های مطلوب و در سطح کیفی بالا، ابعاد مختلف واقعه غدیر و پیام این روز بزرگ را برای مردم به درستی تبیین کرد.
 

وی با بیان اینکه علاقمندان به شرکت در این مسابقه می توانند از "22 مهر لغایت 13 آبان" با مراجعه به سایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خمینی شهر به نشانی www.khomeinishahrfarhang.ir ثبت نام کنند،‌ ادامه داد: شرکت کنندگان می توانند به دو صورت حضوری و اینترنتی در آزمون شرکت نمایند.
 

میردامادی افزود: شرکت کنندگان در این مسابقه پس از ثبت نام،‌ همزمان با عید سعید غدیر خم "13 آبان" می توانند با مراجعه به سایتwww.khomeinishahrfarhang.ir سوالات مربوط به مسابقه را پاسخ دهند و از جوایز نفیس این مسابقه بهره مند شوند.

 

وی تصریح کرد: به40 نفر از برگزیدگان این مسابقه که در روز عید غدیر خم سوالات را به درستی پاسخ دهند، جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.


دوشنبه 14 اسفند 1402