ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
کد خبر : 7106
تاریخ انتشار : 20 اسفند 1390 10:29
تعداد بازدید : 4007

توهین به اسلام در یک برنامه زنده تلویزیونی

تعداد زیادی از معترضان به او با ایجاد صفحه ای در سایت اجتماعی فیس بوک، مطالب انتقادی شدیدی علیه وی منتشر کردند / او با استفاده از تعالیم دینی، آیات قرآن و احادیث، فیلم نامه یک تئاتر کمدی را در این برنامه تلویزیونی خواند که در سراسر آن دین اسلامی را به باد تمسخر گرفته بود.

تعداد زیادی از معترضان به او با ایجاد صفحه ای در سایت اجتماعی فیس بوک، مطالب انتقادی شدیدی علیه وی منتشر کردند / او با استفاده از تعالیم دینی، آیات قرآن و احادیث، فیلم نامه یک تئاتر کمدی را در این برنامه تلویزیونی خواند که در سراسر آن دین اسلامی را به باد تمسخر گرفته بود.

به گزارش شیعه آنلاین، «عبدالقادر سیکتور» بازیگر الجزایری مقیم فرانسه در جدید ترین برنامه تلویزیونی خود که به طور زنده پخش می شد، دین مبین اسلام را به تمسخر گرفت و مورد اهانت قرار داد.

او با استفاده از تعالیم دینی، آیات قرآن و احادیث، فیلم نامه یک تئاتر کمدی را در این برنامه تلویزیونی خواند که در سراسر آن دین اسلامی را به باد تمسخر گرفته بود.

این اقدام این بازیگر تئاتر و کمدی الجزایر، با واکنش و خشم شدید افکار عمومی الجزایر و دیگر کشورهای اسلامی و عربی مواجه شد. تعداد زیادی از معترضان به او با ایجاد صفحه ای در سایت اجتماعی فیس بوک، مطالب انتقادی شدیدی علیه وی منتشر کردند.

این افراد معترض تهدید کردند که «عبدالقادر سیکتور» به الجزایر بازگردد، او را با گوجه فرنگی و تخم مرغ مورد حمله قرار خواهند داد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
يکشنبه 2 مهر 1402