ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
کد خبر : 34383
تاریخ انتشار : 3 مهر 1392 11:16
تعداد بازدید : 3466

دومین دوره مسابقات وبلاگ نویسی غدیر در تیران و کرون برگزار می شود

خبرگزاری شبستان:دومین دوره مسابقات وبلاگ نویسی غدیر به مناسبت عید غدیرخم به همت خانه فرهنگ دیجیتال کانون امام حسن مجتبی(ع) و دفتر نماینده مجلس در تیران و کرون برگزار می شود.

علیرضا امینی، مدیرمسئول کانون فرهنگی هنری امام حسن مجتبی(ع) شهرستان تیران و کرون در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در اصفهان، با اشاره به برنامه های عید غدیرخم کانون به مناسبت عید غدیرخم و دهه ولایت گفت: مسابقه وبلاگ نوسی عید غدیرخم به همت خانه فرهنگ دیجیتال کانون امام حسن مجتبی(ع) و دفتر نماینده مجلس برای دومین بار برگزار می شود.


وی افزود: این مسابقه با هدف ترویج فرهنگ غدیر، ولایت و ولایت فقیه در حوزه مجازی برگزار می شود که بستر مناسبی برای حضور جوانان و نوجوانان مسجدی در فضای مجازی است و در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن نقش بسزایی خواهد داشت.


مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری امام حسن مجتبی(ع) شهرستان تیران و کرون اظهار داشت: محور اصلی این مسابقه عید غدیرخم است که در قالب شش موضوع اجرا می شود.


وی یادآورشد: علاقمندان به شرکت در این مسابقه باید وبلاگ های خود را تا" 15 مهر" به دبیرخانه برگزاری مسابقه معرفی تا در مرحله داوری بررسی و به مناسبت عید غدیر برترین وبلاگ ها معرفی و از برگزیدگان تجلیل خواهد شد.


وی در خصوص امتیازدهی به وبلاگ ها نیز گفت: تیم فنی و داوری این مسابقه از نظر محتوایی و فنی وبلاگ ها را مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهند و در این مسابقه فعال بودن وبلاگ در طول سال امتیاز خاصی دارد که این کار در راستای هدف برگزاری مسابقه است.


امینی در خصوص دیگر برنامه های دهه ولایت نیز گفت: برگزاری مسابقه کتابخوانی، برگزاری جشن، ارسال پیامک و برگزاری مسابقات و برنامه های فرهنگی با رویکرد ترویج دهه ولایت و عید غدیر خم و موضوع مهم ولایت صورت می گیرد که علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به پورتال کانون به آدرس www.kanonportal.ir مراجعه نمایند.

 

پایان پیام/


دوشنبه 14 اسفند 1402