ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
کد خبر : 31317
تاریخ انتشار : 20 مرداد 1392 11:50
تعداد بازدید : 3322

رئیس جمهور باید فعالیت های خود را در خط امام(ره) پیش ببرد

خبرگزاری شبستان: امام جمعه سپاهان شهر گفت: رئیس جمهور باید فعالیت های خود را در خط امام خمینی پیش ببرد و از مسیر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران فاصله نگیرد.

حجت‌الاسلام علی عبداللهی، امام جمعه سپاهان شهر با اشاره به اظهارات مقام معظم رهبری در مراسم تنفیذ حجت الاسلام حسن روحانی، رئیس جمهور به خبرنگار خبرگزاری شبستان در اصفهان اظهار داشت: همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی اعلام کردند، انتخابات جمهوری اسلامی ایران همه برنامه‌ریزی‌های دشمنان را به هم ریخت و مردم با حضور خود در انتخابات حماسه سیاسی را محقق ساختند.


وی با اشاره به انتخاب حجت الاسلام حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور منتخب مردم ایران تصریح کرد: مردم ایران در انتخابات ریاست جمهوری به یک روحانی متدین و کارکشته میدان‌های مختلف رای دادند و شرایط در این انتخابات به صورت بسیار مناسب رقم خورد و به گونه‌ای بود که رهبری نیز کیفیت انتخابات و برنامه‌های بعد از آن را نیز تایید کردند.


امام جمعه سپاهان شهر با بیان اینکه مردم باید نقاط قوت دولت‌های قبل را نیز ببینند، تصریح کرد: اگرچه دولت قبل نقاط ضعف کوچکی داشت اما این نقاط ضعف در مقابل نقاط قوت بسیار آن اصلا به چشم نمی‌ آمد.


وی با بیان اینکه دشمن درصدد محو کردن شیرینی‌های انتخابات بود، بیان داشت: اگرچه دشمنان درصدد از بین بردن شیرینی این انتخابات نیر بودند اما رهبری بر خلاف دشمنان، به پیشرفت‌های اخیر ایران اشاره کرده و تمام نقشه‌های دشمنان را خنثی کردند.


حجت‌الاسلام عبداللهی با اشاره به لزوم ولایت‌مداری دولت جدید گفت: ولایت ‌مداری مردم و توجه به رهنمودهای رهبری انقلاب اسلامی از سوی دولت از مهم‌ترین مسائل پیش‌روی ما به شمار می‌رود و همه باید در این زمینه پیشگام باشند و خط امام خمینی را حفظ کنند.


وی بیان داشت: به نظر من حجت الاسلام حسن روحانی باید در مسیر امام خمینی و رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش برود و از مسیر ولایت جدا نشود و همانگونه که دشمن‌ستیزی خود را بارها نشان داده، بار دیگر این دشمن ستیزی را حفظ کند.


يکشنبه 2 مهر 1402