ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
کد خبر : 249203
تاریخ انتشار : 7 آبان 1397 12:22
تعداد بازدید : 3042

آیا شما یک مدیر فرهنگی هستید!!؟؟

دوره آموزشی مدیریت فرهنگی«چهل چراغ»

دوره آموزشی مدیریت فرهنگی سطح مقدماتی ویژه فعالان و مسئولین کانون های فهنگی هنری مساجد و مراکز فرهنگی و قرآنی به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد و بنیاد فرهنگی، قرآنی بقیه الله و همکاری دانشگاه فرهنگ و هنر از 1 آذر لغایت 13 دی ماه پنج شنبه و جمعه ها برگزار می گردد.

دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان در نظر دارد با همکاری بنیاد فرهنگی بقیه الله در راستای فراگیری و تقویت دانش نظری و مهارتهای عملی مدیران و فعالان فرهنگی با جدیدترین استانداردها و تامین و تربیت نیروی انسانی متخصص در مدیریت امور فرهنگی را از پنجشنبه 1 آذر ماه 1397 لغایت 13 دی ماه در محل مرکز آموزش کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان واقع در اصفهان- خیابان صائب- مجتمع فرهنگی هنری صائب برگزار نماید.

این دوره در سطح مقدماتی شامل 24 جلسه آموزش(روزهای پنجشنبه ساعت14 الی19 و صبح های جمعه 8 الی 13) و یک جلسه آزمون می باشد و در پایان دوره به قبول شدگان در آزمون گواهی پایان دوره اعطاء و از افرادی که رتبه عالی کسب نموده باشند تجلیل به عمل خواهد آمد.

قبول شدگان سطح مقدماتی می توانند به سطح تکمیلی و تخصصی راه یافته و آن را نیز بگذرانند.و به جرات می توان گفت این دوره یکی از کاربردی ترین دوره های آموزشی برای مدیران و اعضای مراکز فرهنگی می باشد. جهت تدریس سرفصل های آموزش از اساتید آشنا به فعالیت های فرهنگی و مسلط به سرفصل های مشخص شده استفاده می شود.

 

مهلت ثبت نام جهت شرکت در دوره   25 آبان ماه می باشد.

تلفن ثبت نام: 33383821 بنیاد فرهنگی بقیه الله

 برای مشاهده فصول آموزشی سطح مقدماتی اینجا کلیک کنید.

پوستر دوره آموزشی


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
چهارشنبه 27 تير 1403