ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
کد خبر : 15956
تاریخ انتشار : 1 آبان 1391 9:47
تعداد بازدید : 2526

ا ا طنین لبیک یا رسول الله در ۱۱۰ مسجد استان اصفهان

رئیس کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان اصفهان گفت: در راستای محکومیت هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص)، اعضای کانون های فرهنگی و هنری در ۱۱۰ مسجد استان، بانک لبیک یا رسول الله سر می دهند.

حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی،‌ رئیس کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان اصفهان به خبرنگار شبستان گفت: هتک حرمت پیامبر(ص) توهین به حاکمیت اخلاق و معنویت است.


وی ادامه داد: اهانتی که به ساحت نبی مکرم اسلام(ص) صورت گرفته، مسئله ای است که به تمامی جهان اسلام مربوط است و امروز این اهانت، قلب تمامی مسلمانان جهان را داغدار و جریحه دار کرده و خشم وعصبانیت امت اسلام را برانگیخته است.


حجت الاسلام معتمدی، مساجد را مهم ترین پایگاه شعائر دینی و مهم ترین سنگر در تداوم و احیای ارزش های اسلامی در جامعه دانست و افزود: اعضا و ائمه جماعات بیش از 1000کانون فرهنگی و هنری مساجد، شامگاه " 27 مهر" بعد از اقامه نماز مغرب و عشا در 110 مسجد محوری استان توهین به مقدسات اسلامی را محکوم می کنند.


رئیس کانون های فرهنگی هنری مساجد استان تصریح کرد:در این مراسم که با حضور فرهیختگان و مسئولان اجرایی و فرهنگی برگزار می شود، روحانیان و وعاظ برجسته به ایراد سخنرانی پرداخته و مردم با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و لبیک یا رسول الله خشم و انزجار خود را از این اقدام موهن اعلام می دارند.


وی از اجرای طرح تلاوت نور در 2700 مسجد استان و اهدای ثواب آن به روح پیامبر اعظم(ص) خبر داد و افزود: همچنین مسابقات فرهنگی نیز با موضوعات سیره و روش پیامبر (ص) نیز برگزار می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
يکشنبه 24 شهريور 1398