ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
کد خبر : 83020
تاریخ انتشار : 17 شهریور 1394 14:35
تعداد بازدید : 2489

جشنواره رسانه های دیجیتال غدیر

فراخوان دومین جشنواره رسانه های دیجیتال غدیر با محوریت ولایت، خطبه غدیر، غدیر از دیدگاه اهل تسنن، غدیر از دیدگاه تشیع، پیامبر اکرم(ص) و غدیر خم به صورت ملی اعلام شده است.

جشنواره رسانه های بر خط غدیردبیر اجرایی دومین جشنواره رسانه های دیجیتال غدیر از برگزاری این جشنواره به میزبانی استان اصفهان خبرداد.

حسین سلطانی  ایرنا اظهارکرد: فراخوان دومین جشنواره رسانه های دیجیتال غدیر با محوریت ولایت، خطبه غدیر، غدیر از دیدگاه اهل تسنن، غدیر از دیدگاه تشیع، پیامبر اکرم(ص) و غدیر خم به صورت ملی اعلام شده است.
وی گفت: فعالان عرصه فرهنگی و دیجیتال می توانند آثار خود در رشته های پایگاه های اینترنتی، وبلاگ، نرم افزار موبایل، هنرهای دیجیتال، بازی های رایانه ای، نرم افزار رسانه ای تهیه و حداکثر تا ۱۰ مهرماه به دبیرخانه برگزاری جشنواره تحویل دهند.
مدیر خانه فرهنگ دیجیتال شهرستان تیران اضافه کرد: شرکت کنندگان در بخش پایگاه های اینترنتی و وبلاگ می توانند با مراجعه به پرتال جشنواره به آدرس ghonline.kanonportal.irآثار خود را ثبت کنند و سایر تولیدات دیجیتال را در قالب لوح فشرده به آدرس تهران- خیابان ظهیرالاسلام- شبکه ملی فرهنگ جمهوری اسلامی ایران و یا استان اصفهان، شهرستان تیران و کرون کانون فرهنگی هنری امام حسن مجتبی(ع) واقع در مسجد قمربنی هاشم(ع) تیران ارسال کنند.
وی با بیان اینکه این جشنواره با مشارکت شبکه ملی فرهنگ جمهوری اسلامی ایران، مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیرخانه هیات هماهنگی و نظارت برکانون های مساجد استان اصفهان برگزار می شود، بیان کرد: پس از داوری آثار، جوایز نفیسی به برگزیدگان هر بخش اعطا می شود.
جشنواره رسانه های دیجیتال غدیر از سال ۹۱ با موضوع وبلاگ نویسی و جشنواره رسانه های برخط غدیر برگزار می شد که امسال با مشارکت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی این جشنواره به عنوان جشنواره رسانه های دیجیتال غدیر به صورت ملی برگزار می شود.

درگاه ثبت نام در جشنواره


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
جمعه 31 خرداد 1398