ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
کد خبر : 239761
تاریخ انتشار : 30 تیر 1397 10:30
تعداد بازدید : 1588

دستور العمل و شرایط ثبت اعضا کانونها در سامانه بچه های مسجد

دستورالعمل ثبت اعضا در سامانه بچه های مسجد مهلت ثبت اعضا تا تاریخ 15 مردادماه 97

به نام خدا

دستورالعمل ثبت اعضا در سامانه بچه های مسجد

مهلت ثبت اعضا تا تاریخ 15 مردادماه 97

آدرس سایت www.bachehayemasjed.ir

مراحل ثبت اعضا:

1.      ابتدا مدیرمسئول باید وارد پروفایل کانون شود و در صفحه نخست از قسمت تشکیلات کانون روی گزینه ثبت عضو جدید کلیک نماید.

2.      در صفحه جدید (گام اول-قوانین عضوگیری) پس از خواندن قوانین کلی سایت در خصوص عضوگیری روی گزینه گام بعدی کلیک می­کند.

3.      در صفحه گام دوم (احراز هویت) کد ملی عضو مورد نظر را در قسمت مشخص شده نوشته و روی گزینه گام بعدی کلیک می­کند.

4.      در صفحه گام سوم (ثبت اطلاعات عضو) اطلاعات اولیه هر عضو را در محل­های مشخص شده نوشته و روی گزینه ثبت عضو کلیک می­کند.

5.      در صورت انجام صحیح مراحل، پیغام "کاربر جدید با موفقیت ثبت شد" را مشاهده خواهید کرد و عضو در لیست تشکیلات کانون قابل مشاهده خواهد بود.

نکات مهم:

·        هنگام وارد کردن اطلاعات بخصوص کد ملی و شماره موبایل دقت نمایید چراکه پس از ثبت نهایی امکان اصلاح اطلاعات توسط مدیرمسئول وجود ندارد و صرفا هریک از اعضا با ورود به پروفایل شخصی خود می­توانند اطلاعاتشان را اصلاح نمایند.

·        جهت لغو عضویت هریک اعضا می­توانید با ورود به قسمت مدیریت تشکیلات اقدام به لغو عضویت آنها نمایید.

·        لغو عضویت اعضا توسط مدیرمسئول به منزله حذف کلی آنها از سامانه بچه های مسجد نبوده و اطلاعات آنها در سامانه باقی می­ماند و صرفا ارتباط آنها با کانون مذکور قطع می­شود و می­توانند با ورود به پروفایل شخصی خود درخواست عضویت برای همان کانون یا سایر کانون ها را ارسال نمایند.

·        همچنین مدیرمسئول چنانچه اشتباها عضویتی را لغو کرد می­تواند با ورود به قسمت ثبت عضو جدید با وارد کردن کد ملی عضو بدون نیاز به ورود مجدد اطلاعات اولیه عضو، فرد مورد نظر را مجددا به عضویت کانون درآورد.

·        هریک از اعضای کانون پس از ورود به پنل کاربری خود و ثبت اطلاعات تکمیلی به مرحله صدور کارت عضویت وارد می شوند.

·        اطلاعات لازم جهت ثبت در گام سوم(ثبت اطلاعات عضو) شامل: 1-موبایل 2-نام 3-نام خانوادگی 4-جنسیت 5-تاریخ تولد 6-تحصیلات می­باشد. ثبت تمامی اطلاعات مذکور الزامی است.

·        ثبت موبایل شخصی هر عضو به صورت جداگانه الزامی می­باشد. لکن برای اعضایی که به جهت پایین بودن سن آنها،  فاقد تلفن همراه شخصی هستند امکان ثبت موبایل والدین آنها وجود دارد.

·        هر موبایل حداکثر ظرفیت ثبت برای 8نفر از اعضای یک خانواده را دارد(ضرورتا برای فرزندان خانواده هایی که تلفن همراه شخصی ندارند).

·        شایان ذکر است، به دلیل اینکه برای اعضای ثبت شده پیامکی حاوی نام کاربری و کلمه عبور جهت ورود به پنل کاربری و ثبت اطلاعات تکمیلی ارسال خواهد شد، لذا موبایل های ثبت شده برای اعضا می­بایست شماره ای باشد که عضو کانون به پیامک های آن دسترسی داشته باشد.

·        حداقل سن مجاز برای ثبت عضو 7 سال تمام می­باشد.

قوانین عضوگیری سامانه بچه های مسجد (جهت اطلاع):

1.      عضویت در سایت همیشه رایگان خواهد بود.

2.      وظیفه انتخاب صحیح نام کاربری و رمز عبور جهت دسترسی به سایت برعهده کاربران میباشد.

3.      کاربران موظف به ارائه صحیح اطلاعات کاربری خود میباشند که در صورت نیاز به خدمات پشتیبانی از آدرس ایمیل و دیگر اطلاعات استفاده گردد. ارائه اطلاعات غلط و عواقب ناشی از آن به عهده کاربر بوده و سامانه هیچگونه مسئولیتی را نمی پذیرد.

4.      شناسه کاربری تنها متعلق به یک شخص میباشد و در اختیار قرار دادن شناسه کاربری به دیگران و یا انتشار شناسه کاربری ممنوع میباشد.

5.      عواقب استفاده نا صحیح و غیر معمول از سایت به عهده کاربر میباشد.

6.      کلیه مطالب ، سرویس ها و ایده های به کار گرفته شده در این سایت شامل حقوق کپی رایت بوده و فقط با مکاتبه با مدیریت سایت قابل انتقال است در غیر این صورت موجب پیگردهای قانونی خواهد بود.

7.      تیم توسعه سایت هیچ گونه مسئولیتی در خصوص انتشار محتوا ندارد.

8.      انتقادات شما راه گشای ما خواهد بود پس ما را از انتقادات و پیشنهادات خود بهره مند نمایید.

9.      با توسعه سایت، قوانین آن نیز شامل تغییراتی خواهد گردید بنابراین وظیفه مطالعه و به کارگیری قوانین بر عهده کاربران است.

10.  عضویت در سایت به منزله پذیرش قوانین آن میباشد.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


جهت دریافت فایلPDF دستورالعمل اینجا کلیک کنید.

جهت دریافت فایلPDF آموزش تصویری اینجا کلیک کنید.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ضمناً جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان با شماره تلفن های تماس حاصل فرمائید

03132360691

03132360651


 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
پنج شنبه 25 مرداد 1397