552رکورد در مدت زمان 0.026ثانیه
عبارت مورد جستجو :
به جهت قداست و جایگاه ویژه ی مساجد به عنوان خانه ی امن الهی، از دیرباز بسیاری از خانواده ها تمایل داشته اند که فرزندانشان به ویژه در ایام فراغت تابستان، بیش از پیش وقت خود را در این اماکن مقدس سپری کنند. در این بین، کانون های فرهنگی- هنری مساجد با گستره ی قابل توجهی که در سراسر کشور دارند، متولی بخشی از برنامه های اوقات فراغت نه تنها در ایام تابستان بلکه در طول سال نیز هستند.
روز غدیرخم برترین عید امت من است.روز غدیر روزی است که خداوند متعال به من دستورداد برادرم علی بن ابیطالب را به عنوان نشانی برای امتم منصوب کنم که بعد از من به واسطه ی او راه راست را بیابند.روز غدیر روزی است که خداوند در آن روز دین را به کمال رساند ونعمت را بر امتم تمام کرد ودین اسلام را برای آنان برگزید. رسول اکرم صلی ا… علیه وآله وسلم (البحار ۹۷/۱۱۰)
مسابقه کتابخوانی “نظام اقتصادی اسلام” حرکت دوم از مجموعه مسابقات اقتصاد مقاومتی است که به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان به صورت ملی برگزار می گردد. منبع این مسابقه کتاب «نظری بر نظام اقتصادی اسلام» اثر استاد شهید مرتضی مطهری است. این مسابقه در قالب ۲۰ سوال محتوایی و مفهومی طرح گردیده و علاقه مندان تا ۱۵ تیر ماه مهلت دارند با مراجعه به وب سایت ravaghbook.ir به صورت الکترونیکی یا پیامکی در این مسابقه شرکت کنند.
طرح قرآنی 1451 4 خرداد 1396 14:48
طرح فراگیر قرآنی 1451 امسال با موضوع، سوره های مبارکه «واقعه» و «ملک» به همت شبکه قرآن و معارف سیما و با همکاری نهادهای قرآنی کشورمان برگزار می شود. این طرح 6 خردادماه هم زمان با آغاز ماه مبارک رمضان در کشور شروع می شود و تا پایان تابستان ادامه دارد و هر کدام از نهادهای قرآنی کشور با تربیت قرآن آموزان مشارکت سازنده ای دارند. در طرح 1451 سوره مبارکه «ملک» با 30 آیه به تعداد روزهای ماه مبارک رمضان انتخاب شده است تا هر روز از این ماه مبارک یکی از آیات این سوره مبارکه تبیین شود. سوره محوری این طرح هم زمان با عید سعید فطر بر اساس سوره مبارکه «واقعه» اجرا می شود؛ این سوره هم راستا با شعار سال با محور «سبک زندگی قرآنی و اقتصاد» پیش بینی شده است.
طرح فرهنگی ربیع القرآن 25 اردیبهشت 1396 12:2
انس با قرآن دلهاى ما را با معارف قرآن آشناتر خواهد کرد. هرچه در دنیاى اسلام کمبود هست، بر اثر دورى از معارف الهى و معارف قرآنى است. قرآن کتاب حکمت است، کتاب علم است، کتاب حیات است. حیات امتها و ملتها در آشنائى با معارف قرآن و عمل به مقتضاى این معارف و عمل به احکام قرآنى است . مقام معظم رهبری (مدظله العالی)11/5/90
به منظور ارتقای بیش از پیش طرح ها و برنامه های کانون های فرهنگی هنری مساجد، برگزاری هدفمند طرح های استانی در این راستا بسیار ضروری به نظر می رسد. لذا می توان با مطالعه ای دقیق و در راستای عمل به ماموریت اصلی ایجاد کانونهای فرهنگی یعنی احیاء کارکردهای واقعی فرهنگی و هنری مساجد و مبارزه با تهاجم فرهنگی ؛ با برنامه ریزی جامع و علمی و ارائه طرح های اثرگذار ارزشی به الگوی مسجد طراز اسلامی دست یافت.
فرم درخواست بازدید 24 فروردین 1396 11:37
فرم درخواست بازدید اولیه کانون فرهنگی هنری
سلسله مسابقات ملی کتابخوانی «حرکت و برکت» به همت کارگروه اقتصاد مقاومتی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان برگزار می شود.
ثبت نام جهت شرکت در دوره مقدماتی آموزش کتابداران کتابخانه های کانون های فرهنگی هنری مساجد
سیر مطالعاتی ویژه رابطان خواهر کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان
  • تعداد رکوردها : 552